Gēli-lubrikanti

ONE TOUCH

Tea Tree Oil

Gels lubrikants Tea Tree Oil ar tējas koka eļļu ir līdzeklis, lai sasniegtu patīkamus un bagātīgus intīmus pārdzivojumus, ka arī novērstu diskomfortu pie nepietiekošās mitrināšanas. Ražots uz ūdens bāzes, nesatur krāsvielas, neatstāj traipus.

 

Tējas koka eļļa ir ne tikai lielisks antiseptiķis, bet tam piemīt arī spēcīgas pretiekaisuma un pretvīrusu īpašības.

 

Lietošanas instrukcija

Vienkārši pagrieziet uzgali, lai atvērtu, un saspiediet uz leju, lai izspiestu lubrikantu. Izspiediet produktu pietiekamā daudzumā un uzsmērējiet uz jau uzvilkta prezervatīva vai tieši uz intīmās zonas, un izbaudiet. Tea Tree Oil (TTO) lubrikanta iedarbību var atkārtoti aktivizēt ar pāris pilieniem ūdens.

Sastāvs

Ūdens, glicerīns, PEG-8, hidroksietilceluloze, polisorbāts 20, 4-terpineols (tējas koka lapu eļļa), nātrija benzoāts, pienskābe.

Svarīgi

TTO lubrikants nav kontracepcijas līdzeklis un nesatur spermicīdus. Tas ir veidots uz ūdens bāzes, nesatur eļļas un krāsvielas. Tas neatstāj traipus un neuzsūcas organismā. TTO lubrikants ir piemērots lietošanai kopā ar prezervatīvu. Glabājiet šo produktu temperatūrā no +5 līdz +25°C. Nelietojiet, ja iepakojums ir bojāts. Partijas numuru un derīguma termiņu skatīt tūbiņas apakšpusē.

30ml

75ml

Pareiza ONE TOUCH prezervatīvu lietošana pasargās no nevēlamas grūtniecības iestāšanās, kā arī no seksuāli transmisīvajām infekcijām (STI), kas tiek nodotas dzimumceļā, kā arī HIV/AIDS, taču neviena no kontracepcijas metodēm nevar nodrošināt 100% aizsardzību.

Vietējais birojs:

FORANS SIA, "Piepilsētas", Krustkalni, Ķekavas n., LV-2111, Latvia

Tel.: +371 67462367, +371 67461282,

Fax: +371 67473086

E-mail: info@FORANS.lv

 

Centrālais birojs: FORANS Medical GmbH, 44379, Dortmunde, Vācija

 

www.FORANS.de

 

© Copyright FORANS Medical GmbH.