Lubrikantai

ONE TOUCH

LIGHTS

ONE TOUCH Lub Gel Lights  yra lubrikantas, skirtas makšties ir lytinių organų sausumui sumažinti. Jis sukurtas siekiant palengvinti skverbimąsi lytinių santykių metu, kad būtų užtikrintas didesnis malonumas ir intensyvumas. Šis lubrikantas yra vandens pagrindu, sukuriantis harmoniją su kūnu. Gamyboje nenaudojamas aliejus, todėl yra lengvai pašalinamas vandeniu. Saugoti nuo vaikų. Nevalgoma, bet oralinis kontaktas yra saugus.

Atidarykite dangtelį, švelniai spauskite buteliuką ir uždėkite ant tepimo vietos.

Jis gali būti naudojamas su prezervatyvu arba be jo; tai nėra kontracepcijos priemonė ir jame nėra spermicido. Vengti patekimo į akis, ant pažeistos odos ar gleivinės. Atsiradus dirginimui ar kitam sutrikimui, nustokite vartoti ir kreipkitės į gydytoją. Pašalinti su vandeniu. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių.

30ml

75ml

Teisingai naudojantis, prezervatyvai ONE TOUCH yra patikima priemonė, padedanti išvengti nepageidaujamo nėštumo ir apsauganti nuo ŽIV/AIDS bei susirgimų, plintančių lytiniu keliu, bet nei viena kontracepcijos priemonė neapsaugo 100%.

Lubrikantai:

Buveinė:

SIA FORANS atstovybė Lietuvoje| Fabijoniškių g. 99, Vilnius, Lietuva

Tel.:+370 52031252

Fax:+370 52031252

e-mail: info@FORANS.lt

Pagrindinis ofisas:

FORANS Medical GmbH, 44379, Dortmundas, Vokietija

www.FORANS.de

© Copyright FORANS Medical GmbH. Visos teisės saugomos.